0850 640 0978

Hafta İçi : 09:00 - 20:00 - Pazar : Kapalı


HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

MAFS GLOBAL KURUMSAL TEDARİK, ölçek ayırt etmeksizin tüm işletmelerin, ürün / hizmet temin edebileceği, Türkiye'nin kurumsal şirketleriyle başarılı çalışmalar yürüten, alanında deneyimli kişilerden oluşan, en önemlisi de kurumsal yapısını güven ve doğruluk ilkeleri üzerine kurmuş, faaliyet gösterdiği alanlarda marka olma hedefiyşe yoluna devam eden, Kurumsal Tedarik Hizmetlerini yürüten partner bir kuruluştur.

Dünya çapında teslimat, Kaliteli ürünler, Hızlı tedarik

MAFS GLOBAL, eşsiz ürün çeşitliliği ve rakipsiz teslimat hizmeti sunarak, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir kaynaktan karşılamanızı sağlar. MASF GLOBAL'ın  ihtiyaç duyduğunuz ürünleri istediğiniz sürede ve istenilen yerde temin ederek işinizi destekleyeceğinden emin olabilirsiniz.

En büyük markalar, En geniş seçenekler

Ürün çeşitliliğimizi, yıllar içinde dünyanın en çok bilinen markaları ile oluşturduk. Yüksek beklentilerinizi karşılayacak kalitedeki güvenilir ürünleri, MASF GLOBAL'den kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. MAFS GLOBAL yüzlerce marka, binlerce ürünü aşkın çeşidi ile sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve Kolay sipariş

MAFS GLOBAL'e sipariş vermek çok kolay. Talep ettiğiniz ürünleri e-posta aracılığıyla, dilerseniz çevrimiçi olarak internet sitemiz üzerinden iletebilir ve fiyat teklifini cevaplayarak siparişinize onay verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere MAFS GLOBAL'in siparişlerinizi en hızlı şekilde ileteceğinden şüpheniz olmasın.

 

 

 

 

 

 

 

 


MAFS GLOBAL KURUMSAL TEDARİK HİZMETLERİ

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla bünyemizdeki her öğrenciyi özgüveni yüksek, araştıran, problem çözebilen, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, empati kurabilen, düşünen ve üreten bir birey olarak yetiştirmek kurumumuzun amaçları arasında yer almaktadır.

0850 640 0978

info@mafsglobal.com

Arapçeşme Mah. 1020 Sokak No:32/A Gebze / KOCAELİ

WhatsApp
Hemen Ara